جراحی زیبایی واژن

جراحی زیبایی واژن

تقریبا می توان گفت واژن  تمام بانوان بعد از زایمان های مکرر و ورود به سنین پیری دچار تغییراتی می گردد ،این تغییرات می توانند سبب  ناراحتی هایی برای فرد گردد . خوشبختانه علم پزشکی در حوزه زیبایی زنان آنچنان پیشرفتی کرده است  که می توان در کوتاه ترین زمان ممکن تمام مشکلات به وجود آمده در ناحیه تناسلی را برطرف کرد . جراحی زیبایی واژن یکی از جراحی است  که امروزه در بین بانوان بسیار رایج شده است . این جراحی طرفداران بسیاری دارد زیرا با کمک آن تمام مشکلات و اختلالات ایجاد شده به دلیل   افزایش سن برطرف می گردد .  اگر شما  هم تصمیم به جراحی زیبایی واژن دارید بهتر است مقاله زیر را مطالعه فرمایید .

جراحی زیبایی واژن

جراحی زیبایی واژن

جراحی زیبایی واژن چیست ؟

در حققیت  جراحی زیبایی واژن ،شامل  چند جراحی همراه با هم می شود .این جراحی به نام های مختلفی  از جمله ، جراحی پلاستیک زنانه، جراحی جوان سازی تناسلی، جراحی زیبایی جنسی زنان، عمل جراحی پلاستیک  و جراحی زیبایی واژن  شناخته شده است . اختلال در ناحیه  تناسلی  سبب شلی واژن و  عدم رسیدن به ارگاسم می شود .  این اختلال در روابط زندگی زناشویی  و اعتماد به نفس فرد بسیار تاثیر گذار است ،دکتر صدیقه آذری جراح زیبایی زنان در این موارد  توصیه به  عمل تنگ کردن واژن و یا پرینورافی می کنند .  در طی این عمل جراحی روند ترمیم  و زیبایی واژن انجام می شود .

چه افرادی نیاز به عمل زیبایی واژن دارند ؟

  • افرادی  که  به دلیل شلی و گشادی بیش از اندازه واژن خود از رابطه جنسی خود لذتی نمی برند
  • افرادی به دلیل افزایش سن واژن آن ها دچار تغییرات  شده است .
  • افرادی که زایمان های مکرر تغییر در ناحیه واژن را ایجاد کرده است .
  • افرادی که تغیر وزن در آن ها سبب بروز اختلالاتی در اندام های آن ها شده است .
  • افرادی که تنها به دلیل وراثت و ژنتیک واژنی شل و افتاده دارند و یا از ظاهر اندام تناسلی خود راضی نیستند .
  • افرادی که اختلالات گوارشی همچون یبوست ،سبب  شلی و گشادی واژن شده است .
  • افرادی که به دلیل  وجود بیماری ،مجبور  به انجام هیستروسکتومی  شده اند .

در این موارد فرد می توانند با کمک یک جراحی ساده از تمام مشکلات  به وجود آمده رهایی پیدا کند .

دکتر صدیقه آذری جراح زیبایی زنان هستند . شما می توانید جهت مشاوره و تعیین وقت با شماره ی زیر تماس حاصل فرمایید :۰۲۱۴۴۰۴۸۷۴۴

واژینوپلاستی

همانطور که در ابتدا گفته شد ، واژینوپلاستی همان جراحی زیبایی واژن است  که با هدف تنگ کردن ،جوانسازی  و سفت نمودن  عضلات واژن انجام می شود  ،واژن بانوان بعد از واژینوپلاستی  انقباض بیشتری دارد  و در نتیجه فرد از رابطه خود لذت می برد .

روند انجام جراحی زیبایی واژن

در طی جراحی زیبایی واژن از بی حسی  موضعی استفاده می شود تنها تحت شرایط خاص جراح زیبایی زنان تجویز به بیهوشی می کند  . زمان مورد نیاز برای این جراحی در حدود   نیم ساعت تا یک ساعت است ،این زمان بستگی به تعداد جراحی های همزمان دارد  . گاهی بنا بر تشخیص پزشک لازم است تا در حین جراحی زیبایی واژن جراحی های دیگر  همچون لابیا پلاستی ،سفید کردن واژن و.. نیز انجام شود . بیشتر بانوان از دکتر آذری در رابطه با مراقبت ها و بهبودی پس از جراحی زیبایی سوال می پرسند .  باید  گفت دوران بهبودی بعد از جراحی زیبایی واژن  بسیار کوتاه است و فرد می تواند  تقریبا 3 روز بعد از  جراحی زیبایی واژن  فعالیت های روزمره خود را  انجام دهد . اما باید  در رابطه با زمان بر قراری رابطه جنسی با پزشک خود مشورت کنید .

نکات قابل توجه قبل از جراحی زیبایی وازن

انجام تمام آزمایشات که توسط جراح زیبایی زنان تجویز می گردد ،همچون  انجام آزمایش پاپ اسمیر

برطرف کردن هر گونه عفونت موجود

افراد باردار و یا افرادی که تصمیم به بارداری دارند بهتر است بعد از  بارداری اقدام به جراحی کنند .

مشاوره با  متخصص زنان  در رابطه با روند جراحی زیبایی و مراقبت های بعد از آن

در صورتی که تمام موارد ذکر شده رعایت شود ، فرد می توان از جراحی خود لذت ببرد  و اعتماد به نفس  از دست رفته خود را باز گرداند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *